ELIX | Jagoda Bokszczanin
How can we assist you?
ELIX | Serhii Marampolskyi
ELIX | Michał Sarnecki
ELIX | Waldemar Stasiak
Favorite products

Career

Due to ongoing expansion ELIX is looking for specialists.

Export Manager

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym,
  • umiejętność pozyskiwania klientów oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów handlowych,
  • gotowość do podróży,
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość języka niemieckiego i/lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
  • rozwijanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • rozwijanie działań marketingowych i sprzedażowych firmy,
  • prowadzenie rozmów handlowych

Oferujemy:

  • współpracę z międzynarodową, dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • sprzedaż produktu znanego w całej Europie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • samodzielne kształtowanie czasu pracy.
made in EU ISO:9001 CLP Reach safety standards Zatrudniam i produkuję w Polsce Innovative Economy

ELIX GROUP / ul. Szczecińska 17-21, 54-517 Wrocław, POLAND
phone: +48 71 387 85 33 / fax: +48 71 722 29 68 / e-mail: office@elix.pl